O nás

V Mercutcars děláme věci trochu jinak.

Nabízíme jízdu bez instruktora, což vám dává naprostou svobodu – naopak si můžete zdarma vzít doprovod. Každý vůz v naší nabídce prošel speciálními úpravami, které ho posouvají na další úroveň. Ať už jde o vylepšené výfuky, upravené motorové jednotky nebo jedinečné polepy, naše auta jsou připravena na to, aby vám poskytla nezapomenutelné zážitky. Neplatíte žádnou kauci a pro zapůjčení vozu stačí mít 18 let a platný řidičský průkaz.

Od roku 2017 se Mercutcars stal synonymem pro kvalitu a spolehlivost na trhu půjčoven supersportů. Naše dlouholetá zkušenost a neustálá snaha o zlepšení nám pomohly vybudovat silné jméno. Spokojenost našich zákazníků dokládají nesčetné pozitivní recenze na různých internetových portálech.

Přijďte si k nám vyzkoušet, co znamená skutečná jízda a proč jsou naši zákazníci vždy spokojení. S námi zažijete něco výjimečného – zážitek, na který nikdy nezapomenete.

Přesvědčte se sami!

Bez instruktora

Narozdíl od ostatních půjčoven nabízíme jízdu zcela bez instruktora. Vše vám předem vysvětlíme, a pak už je jen na vás, jakým způsobem si jízdu užijete.

Od 18 let

Supersport si u nás můžete půjčit již od 18 let. Nemáme žádná nesmyslná věková omezení. Stačí prostě vlastnit řidičský průkaz a můžete vyrazit vstříc adrenalinu!

Žádná kauce

U jízd zakoupených na našem e-shopu neplatíte žádnou kauci ani skryté poplatky. Cena uvedená za jízdu je konečná - zaplatíte, rezervujete a můžete jet!

Exkluzivní vozy

U nás v Mercutcars děláme věci tak trochu jinak. Proto jsou u nás všechny vozy speciálně upravené a vymazlené - jinde byste takové stroje hledali marně!