Slavíme 5. narozeniny a máme pro vás akci!

Blížil se konec října roku 2017 a chlapecký sen v podobě otevření vlastní půjčovny aut se začal stávat skutečností. I přesto, že jsme denně z každé strany slýchávali negativa o tom, jak to nemůže fungovat, že půjčovna má smysl tak maximálně v Praze nebo v Brně, a že je zkrátka všechno špatně, tak nás nic z toho neodradilo a my jsme si začali šlapat vlastní cestu. V té době jsme neměli nejmenší tušení o tom, do čeho vlastně jdeme a co nás všechno čeká, cíl byl ale od začátku vztyčený a naprosto jasný: Chceme půjčovat auta, ale trošku jinak, než to dělají všude jinde. Nechceme nikoho zruinovat vysokými kaucemi pro případ, že by se nedejbože cokoliv stalo. Nechceme žádné další poplatky, například za spolujezdce, záznam z auta a jiné. Chceme jen to, aby si zákazník užil naprostou svobodu ve svém vysněném autě, a aby bylo čistě na něm, kam se s ním vydá, bez neustálého kárání a poznámek instruktora.

Ani jsme se nenadáli a je tomu již 5 let ode dne, kdy projekt jménem Mercutcars začal. Za tu dobu se nám podařilo vykouzlit tisícům zákazníků úsměv na tváři s tím, že každého jednoho z vás si upřímně vážíme. Proto jsme se rozhodli všechny naše příznivce, ať už ty stávající anebo nové, odměnit za obrovskou přízeň, a to formou speciální akce, kdy ke každé třicetiminutové a hodinové jízdě získáte palivo zcela zdarma.

Nakupovat můžete na shop.mercutcars.cz!

Počet kusů je u každého auta omezen a akce platí od dnešních 20:00 až do zítřejších 20:00, takže rozhodně s případným nákupem neotálejte – ať už bude pro vás, anebo třeba pro někoho jiného.

Akci jsme nakonec vzhledem k velkému zájmu prodloužili do 28. 10. 2022 do 14:00!

Ještě jednou vám děkujeme!

Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku a Instagramu!

#projeďmě